حابجایی و انتقال به بلاگفا

با توجه به مشکلات بوجود آمده در محیط پرشین بلاگ از تلاش در این فضای مجازی باز ایستادم.

خواهشمند است از این پس به وبلاگ:
http://yasha-iran.blogfa.com/   
مراجعه نمایید.

با سپاس

/ 36 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی

حمزه‌ سارتکه ای - قادر نظمی‌ و قادر قادری‌ کشته شدن سه نفر از اعضای حزب دمکرات

آیا واقعاً فکر می کنید اسماعیل احمدی (از اعضای حزب دمکرات کردستان) خودکشی کرده است؟

هیوا

آیا واقعاً فکر می کنید اسماعیل احمدی (از اعضای حزب دمکرات کردستان) خودکشی کرده است؟

آریا

لعنت برجدایی طلبانه آذربایجان شما همگی خائن و وطن فروش هستید و ریختن خون شما حلال است بدبختها مغولها زبان شما را از آذری به ترکی تغییر دادند بعد شما به این زبان تحمیلی تعصب می ورزید لعنت بر نژاد ترک درود بر احمد کسروی آذربایجانیه وطن پرست.

فروغ آزادی

حداقل به گواه تاریخ از هر گوشه ای که به این خاک تعرض شده خروش و رزم مردم همان خطه و متعاقبا" پیوستن سراسر ایران به آنان باعث شده خرخره ی متجاوز جویده و دست غارتگرش بریده شود این زمان پان ترک بی مروت هار که توسط حمایتهای منافقانه ی جمهوری آذربایجان و ترکیه نجس در اندیشه ی پلید دست اندازی به خاک و بوم فرزندان بابک و ستارخان هستند نیز توسط دلیران مام آذربایجان بخاک کشیده خواهند شد در پی این سی سال محنت باری که زیر استبداد جمهوری اسلامی تمامی اهالی این مملکت بطور یکسان غرق در تباهی و فقر و ادبار شده اند کفتاران همسایه٬ خستگی و رنج ما را خیره خیره می نگرند تا دندان خصم را ناجوانمردانه در پیکرمان فرو ببرند و از استبدادی به زیر استبداد دیگر بکشندمان مطمئن باشید پس از خفه کردن جمهوری اسلامی پاسخ مبدعین و مروجین مجعولی چون پان ترک را محکم خواهیم داد زنده باد آذربایجان زنده باد ایران

وطن

سیکیم نه نه باجیزی ساتقین کثافتلر فارسا گوتوزو وئرین اشقاللار

به حمد خدا هرچي فارسو و ارمنيو به هلاكت ميرسونيم

مهرداد

با درود. اول اینکه زبان دلیل تعلق نژادی نیست و نا نجیبها توهین میکننو دوم اینکه با خود خدات هم نمیتونی هیچ غلطی بکنی بیسواد وحشی. .پاینده میهنم.

مهرداد

یه چیز دیگه هرچی توهین کردی و فحش دادی برای خودت و هم فکرای بی سوادت. پاینده میهنم.